Chcete obohatiť záhradu o zaujímavý prvok? Túžite po mieste, kde budete len vy a okolitá príroda? Vytvorili sme pre vás elegantnú hliníkovú konštrukciu, ktorá nadchne svojimi vlastnosťami. Kvalitné spracovanie ochráni vaše posedenie pred silným dažďom a slnečnými lúčmi. Odpočinok s rodinou si tak budete môcť užiť za každého počasia. 

Hliníkový altánok vyniká svojou variabilitou. Ide o produkt našej výroby a sme schopní vytvoriť variant presne podľa vašich predstáv. Rozmery, farebný odtieň a celkové prevedenie záleží od vašich preferencií. Cena sa odvíja od veľkosti a zvolených doplnkov. Montáž je v našej réžii. Vďaka ľahkej konštrukcii je možné altánok umiestniť na akékoľvek miesto na záhrade.

Nezáväzný dopyt
Hliníkové altány a zastrešenie na mieru-img

Naše pergoly sú vytvorené presne podľa vašich požiadaviek a špecifikácií.

Sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníka, čo zabezpečuje ich odolnosť voči poveternostným vplyvom. Naše pergoly chránia terasy a vonkajšie priestory pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Sme tu, aby sme vytvorili útulné miesto pre váš relax, prispôsobené vašim potrebám.

Cena pergoly, ktorá Vás prijemne prekvapí

Naša cena vás však môže veľmi príjemne prekvapiť. Zameriavame sa na to, aby naše hliníkové pergoly boli cenovo dostupné pre našich zákazníkov. Dôkladne vypracujeme cenovú ponuku, ktorá bude zohľadňovať vaše potreby a rozpočet. Nechajte si vypracovať cenovú ponuku ešte dnes a presvedčte sa, že kvalitné hliníkové pergoly môžu byť cenovo dostupné pre každého.

Hliníkové pergoly vyžadujú minimálnu údržbu v porovnaní s drevenými alternatívami. Nemusíte sa starať o brúsenie, lakovanie a ochranu proti hnilobe a hmyzu. Vaša investícia sa vráti vďaka dlhotrvajúcej elegancii a pohodliu bez nadmerných údržbových nákladov.

Bezúdržbovosť hliníkových pergol

Hliník je veľmi vďačný materiál, pokiaľ ide o údržbu. Napríklad v porovnaní s drevenými pergolami, o hliníkové pergoly sa takmer nemusíte starať. S drevenými variantmi prichádza potreba pravidelnej údržby, vrátane brúsenia, lakovaní a ošetrovania proti hnilobe a hmyzu. S našimi hliníkovými pergolami to však nie je problém. Sú odolné voči poveternostným vplyvom, a preto si nemusíte robiť starosti o opotrebenie alebo škody spôsobené poveternostnými podmienkami. Časom sa vaša investícia do hliníkovej pergoly vráti vďaka tomu, že nemusíte vynakladať veľké množstvo času a finančných prostriedkov na údržbu.

Preto je treba zvážiť prvotnú, o čosi vyššiu investíciu do hliníkovej pergoly, pretože je to investícia naozaj na celý život, nie len na pár rokov. Hliníkové pergoly od nás prinášajú dlhotrvajúcu eleganciu a pohodlie bez zbytočných starostí o údržbu.

Kontaktujte nás

S výberom Vám ochotne poradíme

Máte otázky alebo by ste sa radi dozvedeli viac o našich službách? Neváhajte a kontaktujte nás! Naša profesionálna a priateľská zákaznícka podpora je tu pre vás, aby vám poskytla všetky potrebné informácie a pomohla vám s vašimi požiadavkami.

ceo-img