Studené hliníkové zimné záhrady pre sezónne využitie vyrábame na objednávku podľa vášho želania. Vďaka tomu vždy získate originálny prvok domu. Tieto zimné záhrady sú ideálne ako menšie botanické záhrady, letné jedálne, odpočinkové miestnosti či priestor pre rodinné stretnutia. Záleží len na vašich osobných preferenciách. 

Dbáme na to, aby stavba presne sedela požiadavkám klienta a zároveň zapadla do okolia. Pri zimných záhradách neexistujú hranice a ak napríklad disponujete terasou atypických tvarov, vždy sme schopní nájsť to najlepšie riešenie. 

Vďaka našej zimnej záhrade si predĺžite jarnú či jesennú sezónu v príjemnom prostredí. V letných mesiacoch, kedy nie je potrebné záhradu zatvárať, sa dá celá otvoriť posuvnými stenami a to ako v prednej časti, tak po stranách. 

Naša spoločnosť sa špecializuje na zákazkovú výrobu z hliníka. Tento materiál je stále populárnejší a to predovšetkým vďaka svojej odolnosti, nenáročnosti a dlhej životnosti. Cenová kalkulácia a zameranie záhrady je úplne zadarmo.

Nezáväzný dopyt
Zimné záhrady pre sezónne využitie-img
Kontaktujte nás

S výberom Vám ochotne poradíme

Máte otázky alebo by ste sa radi dozvedeli viac o našich službách? Neváhajte a kontaktujte nás! Naša profesionálna a priateľská zákaznícka podpora je tu pre vás, aby vám poskytla všetky potrebné informácie a pomohla vám s vašimi požiadavkami.

ceo-img