Hliníková zimná záhrada je ideálnou stavbou pre milovníkov prírody a vonkajších aktivít. Odolná konštrukcia a sklenené steny vytvárajú miesto, ktoré predĺži čas strávený na záhrade aj v chladných mesiacoch. Jej elegancia a funkčné vlastnosti architektonicky obohatia váš dom a vytvoria dokonalú stavbu pre celú rodinu. Dlhá životnosť a nenáročnosť na údržbu je hlavným rukopisom hliníkového profilu. Celkové prevedenie závisí na preferenciách majiteľa a budúcom využití. 

Podľa toho volíme nielen rozmery ale aj skladbu jednotlivých doplnkov. Zimná záhrada je priestor ideálny ako letná obývacia izba alebo zimná jedáleň. Zároveň zvládne splniť aj náročné požiadavky milovníkov rastlín či domácich miláčikov. 

Široká ponuka typov a variabilita hliníkovej konštrukcie umožňuje vytvoriť variant šitý úplne na mieru. Pri výrobe hrá najdôležitejšiu rolu kvalitné spracovanie moderných materiálov, ktoré zvládnu aj náročné počasie. Všetko je navrhnuté tak, aby zimná záhrada dokonale prepojila interiér domu s vonkajším priestorom a zároveň nedochádzalo k výrazným zmenám klímy v domácnosti. Cenová kalkulácia a zameranie záhrady je úplne zadarmo.

Nezáväzný dopyt
Hliníkové zimné záhrady-img
Kontaktujte nás

S výberom Vám ochotne poradíme

Máte otázky alebo by ste sa radi dozvedeli viac o našich službách? Neváhajte a kontaktujte nás! Naša profesionálna a priateľská zákaznícka podpora je tu pre vás, aby vám poskytla všetky potrebné informácie a pomohla vám s vašimi požiadavkami.

ceo-img